Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista odbytu v automotive s NJ a AJ - technik

Vaší pracovní náplní bude zejména denní evidence a vyřizování zákaznických objednávek, kontrolování termínů, komunikace se zákazníkem, dále pak péče o zákaznické portály, práce s ERP systémem. Budete zadávat reklamace do informačního systému a sledovat reklamační postupy. Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit kontrola vydaných faktur a vyhotovení statistik.

 

Pracovní pozice je vhodná pro zájemce, který klientovi dokáže nabídnout odbornou praxi z obdobně zaměřeného pracovního místa, dokáže se orientovat ve strojírenské výkresové dokumentaci a má na dobré komunikativní úrovni znalost NJ a AJ.

 

Do místa pracoviště je nutná doprava vlastním vozidlem.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.