Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

zástupce vedoucího směny ve výrobě či kvalitě - 20 tis. CZK náborový bonus (M/Ž)

Vašimi hlavními pracovními úkoly bude zejména:

pomoc vedoucímu směny při jejím řízení, koordinaci a spoluzodpovědnost za plnění výrobního plánu na výrobní lince (konkrétní typ pracoviště Vám bude sděleno na pohovoru u mého klienta)

odpovědnost za kvalitu vyráběných produktů a dílů

zlepšování a optimalizace existujících procesů na pracovišti

školení a zapracovávání nových kolegů a kolegyň

řešení operativy na pracovišti a podpora vedoucího směny (směnového mistra)

 

Pozice je vhodná pro zájemce, jež disponuje praxí z obdobně zaměřeného pracovního místa (výroba, kvalita), organizačně schopného, aktivního člověka.

 

Můj klient nově zavádí u této pozice základní on-line testování (vyplnění kompetenčního dotazníku + základní test osobnostních předpokladů pro výkon práce, dotazník vám zabere cca 25 minut)

 

UPDATE: můj klient v tuto chvílí poptává posily na uvedenou pozici na různá pracoviště ve výrobě, ale i do úseků kvality, konkrétní pracoviště bude se zájemci upřesněno přímo u zaměstnavatele

 

mzdová nabídka: cca 36 - 38 tis. CZK + firemní bonusy

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.