Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

strojní konstruktér - zejm. formy, přípravky

Budete samostatně zpracovávat konstrukční řešení dle požadavku zákazníka / výroby, úzce spolupracovat s ostatními odděleními společnostii (QM, Technologie, Výroba).

Část pracovní náplně tvoří zajišťování realizace konstrukčních řešení (kooperace, technický nákup) externí formou a vedení příslušné administrativy.

 

Pracovní nabídka je vhodná pro uchazeče na začátku profesní kariéry (avšak nezbytná je alespoň krátkodobá profesní zkušenost), který by se rád realizoval v oblasti strojní konstrukce, ale např. i pro zkušenějšího zájemce, který již dokáže nabídnout praktické zkušenosti (konstrukce zejm. forem, přípravků, vítána praxe z nástrojárny).

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: dle profesních zkušeností uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.