Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

projektový manažer s NJ - ocelové konstrukce

Budete se věnovat plánování projektu a jeho realizaci, definovat odpovědnosti členů projektového týmu a zodpovídat za jejich činnost.

Součástí práce je vedení pracovního týmu, komunikace s ostatními sesterskými společnostmi v rámci skupiny v zahraničí, kalkulace a plánování zakázek pro výrobu a jejich zadávání do výroby včetně koordinace výrobních termínů. Samozřejmostí je komunikace s ostatními útvary napříč společností.

 

Pracovní nabídka je vhodná pro zájemce - ideálně strojaře s odbornou praxí na podobně zaměřené pozici s komunikativní NJ. Znalost AJ je výhodou.

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: dohodou, dle profesních zkušeností uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

konstrukční a výrobní společnost s mezinárodní účastí sídlící v Plzni se stabilním postavením na trhu, jež vyrábí atypické nosné ocelové konstrukce

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.