Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vedoucí výroby s NJ - automobilový průmysl

Budete se věnovat řízení a koordinaci činností ve výrobě a řídit cca 90 členný tým pracovníků (3 mistři, 3 - 5 specialistů technické podpory a dělnické profese). Budete plánovat a odsouhlasovat jednotlivé zakázky, dbát o materiálové zabezpečení a zajištění výroby, sledovat aktuální stav zakázek, zodpovídat za kvalitativní parametry výroby, vyhodnocovat produktivitu, zpracovávat potřebný reporting pro vedení společnosti a ostatní útvary firmy.

Budete se věnovat problematice plánování jak výrobních, ale i personálních kapacit, personálním otázkám ve vztahu k řízení pracovního týmu (obsazenost směn, plánování dovolených aj. nepřítomností, hodnocení zaměstnanců apod.).

 

Pracovní místo je vhodné pro motivovaného zájemce z oblasti výroby, se zkušenostmi s vedením pracovního týmu a s komunikativní NJ (resp. - čím lepší znalost jazyka můžete firmě nabídnout, tím zajímavějším zájemcem pro ni jste :-) ), který hledá novou profesní výzvu ve výrobní společnosti s rozmanitým výrobním programem.

 

nástup do PP: možný ihned, popř. po dohodě

mzdová nabídka: individuálně, dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.