Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

logistik se sportovním duchem a velmi dobrou AJ

Tak toto všechno se naučíte:

 

Budete zajišťovat realizaci zakázek a koordinovat dodávky zboží z Asie (zejm. Čína, Taiwan) do Evropy zákazníkům, příp. do bezcelního skladu, budete komunikovat se zahraničními dodavateli i zákazníky v angličtině, dojednávat termíny, objemy dodávek dle požadavků zákazníků. Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit koordinace dodávek zákazníkům co do termínů a množství ve spolupráci s logistickým partnerem, který na základě smlouvy obhospodařuje sklady. Budete realizovat dodávky zboží od dodavatelů a zajišťovat expedici zákazníkům. Dále budete připravovat smluvní kontrakty s dodavateli a tyto aktivity koordinovat s centrálou v USA. Budete se podílet na tvorbě cenových rozborů, analyzovat marže ve spolupráci s účetní společnosti. Mezi Vaše další pracovní povinnosti bude patřit objednávání zboží na základě statitstik a výhledů od obchodníků, v případě potřeby pak vyhledávání nových potenciálních dodavatelů.

 

Hledám pečlivého, aktivního uchazeče, který ocení práci ve skvělém menším pracovním týmu. Vítán je i zájemce na začátku profesní dráhy, příp. s krátkodobou zkušeností z logistiky či zákaznického servisu.

 

Nástup do PP: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti výroby a obchodu se sportovním vybavením, mateřská centrála v USA

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.