Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

směnový mistr do výroby - výrobní kvalita

Budete řídit pracovní tým v oblasti výrobní kvality, plánovat směny, dovolené, zastupitelnost, zapracovávat nové kolegy, organizovat práci na pracovišti a dbát na dodržování pracovních a technologických postupů, zadávat data do PC. Budete zodpovídat za pracovní vytíženost pracovního týmu ve vztahu k plynulosti výroby.

 

Pozice je vhodná pro zkušeného zájemce, který dokáže nabídnout alespoň krátkodobou odbornou praxi na podobně zaměřené pozici (vedení týmu ve výrobě).

 

Pozice klade nároky na schopnost uchazeče orientovat se v množství dat, které je třeba monitorovat ve vztahu k požadované kvalitě produktu a na respektování řady pravidel, jimiž je útvar kvality vázán.

 

Můj klient nově zavádí u této pozice základní on-line testování (vyplnění kompetenčního dotazníku + základní test osobnostních předpokladů pro výkon práce, dotzník vám zabere cca 25 minut)

 

Mzdová nabídka: orientačně 33 - 35 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.