Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

profesionál v oblasti pájení/svařování

Budete se věnovat zejména posuzování kvalifikace a zkušeností z oblasti pájení pro odborné operátory, vydávat interní povolení pro páječe ve firmě, přezkušovat je, trénovat a zaškolovat. Vrcholově budete zodpovídat za technologické procesy pájení s důrazem na kvalitativní požadavky.

 

Poptáván je zkušený profesionál, který disponuje platným certifikátem technika či technologa pájení/svařování (nutná podmínka).

 

Nástup do PP možný ihned či dohodou, mzdová nabídka - dle dohody, cca do 50 tis. CZK (dle odborné praxe a zkušeností zájemce).

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.