Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

strojní konstruktér v engineeringové společnosti - POZASTAVENO

V SolidEdge či AutoCAD budete kreslit jednotlivé části strojního zařízení a svoji práci dokumentovat v IS SAP. Protože budete součástí nadnárodního týmu, budete v e-mailovém i telefonickém kontaktu s kolegy ze SRN a spolupracovat s nimi na řešení dané zakázky. Samozřejmostí je pak spolupráci s kolegy v rámci týmu konstrukce v Plzni.

 

Vítán je uchazeč, který již disponuje profesní zkušeností v oblasti strojní konstrukce, není pro něho překážkou občasná služební cesta do SRN.

 

Co můžete očekávat? Fajn tým kolegů, moderní pracovní prostředí, stabilní a perspektivní firmu, která Vás bude podněcovat k dalšímu profesnímu a odbornému růstu, práci na zajímavých projektech na míru koncovému zákazníkovi.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: mzda bude individuálně stanovena na základě předchozí odborné praxe konkrétního zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.