Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

zkušený konstruktér ELEKTRO s komunikativní znalostí NJ

Pro stabilní a perspektivní firmu hledám zkušenou posilu do týmu elektrokonstrukce.

 

Vybraný zájemce bude samostatně pracovat na projektech v dané oblasti elektrokonstrukce a vývoje, zároveň řídit a koordinovat dílčí plnění úkolů malého týmu kolegů a aktivně spolupracovat s dalšími projektanty.

 

Pracovat budete v některém z CAD systémů (EPLAN, E3. CABLE, EB. CABLE aj.) a spolu s kolegy v SRN spolupracovat při realizaci projektu.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: dle profesních zkušeností uchazeče, dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.