Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

PLC programátor - senior s AJ

Hledám zkušeného profesionála ve svém oboru, který bude vytvářet programy pro výrobní linky a zařízení mého klienta, věnovat se vizualizaci projektů, tvorbě nových SW modulů a rozvíjet ty stávající pro nová konstrukční řešení a speciální použití.

Dále se budete věnovat testování SW a jeho uvádění do provozu za podpory a pomoci útvaru výroby, vystavovat příslušnou dokumentaci a udržovat ji v aktuálním stavu, podílet se na její archivaci. Samozřejmostí je pak spolupráce s kolegy v rámci týmu plzeňské pobočky a mateřské centrály v SRN.

 

Nabídka pracovního místa je vhodná pro seniorního, zkušeného zájemce, který disponuje odbornou praxí v oblasti PLC programování v Simatic S7 v délce ideálně 3 a více let, jež dokáže pracovat s elektrotechnickou dokumentací a obor automatizace či elektrotechniky jsou pro něho zálibou. AJ na komunikativní úrovni (práce v mezinárodním týmu + zahraniční služební cesty) je nutnou podmínkou.

 

Info k cestování: během zkušební doby proběhne zaškolení v SRN (i několik týdnů), následně práce z plzeňské firmy, občasné cestování do SRN (max. 1 - 2 týdny v kuse)

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.

Inzeruji na

www.easy-prace.cz www.jobs.cz www.prace.cz www.personalniagentury.cz