Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

šéf týmu konstruktérů s aktivní NJ nebo AJ

Budete koordinovat činnost menšího pracovního týmu - týmu strojních konstruktérů, kteří pracují na vývoji specializovaných výrobních linek a zařízení, řešit s nimi odborné otázky týkající se konstrukčního řešení, rozvíjet procesy a struktury uvnitř skupiny, motivovat pracovní tým a věnovat se i dalším personálním záležitostem (výběr nových kolegů do týmu, jejich proškolování a zaučování aj.).

Aktivně budete komunikovat s mateřskou centrálou v SRN v souvislosti s definicí nových úkolů v oblasti strojní konstrukce - vývoje, delegovat jednotlivé úkoly na členy týmu a koordinovat plnění zadaných úkolů s mateřskou centrálou.

 

Vítán je zájemce disponující odbornou praxí v oblasti projektového řízení, ideálně se zaměřením na strojní konstrukci, jež má zkušenosti s vedením týmu a je schopen efektivně řešit nestandardní situace.

 

Svým aktivním působením se budete podílet na růstu celé společnosti, Vaše aktivity budou mít podporu nejužšího vedení firmy. Firma nabízí uplatnění ve stabilním prostředí s prostorem pro Váš další profesní růst a rozvoj.

 

časový nástin VŘ: v průběhu 10/2019 je možné vstoupit do výběrového řízení, v cca listopadu 2020 proběhne assessment centrum se zaměřením na zvládání praktických situací a dále absolvujete psychologické testování.

 

ideální termín pro navázání spolupráce: únor 2020

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.