Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

obchodně technický manažer pro Slovensko - fluidní systémy

Hledám technicky zaměřeného uchazeče s aktivní znalostí AJ, který je schopen převzít a rozvíjet obchodně technické aktivity na území Slovenska. Vhodný uchazeč by měl disponovat předchozí odbornou praxí např. v oblasti prodeje a odborného technického poradenství strojního zařízení, příp. mít zkušenosti z pozice procesního inženýra či obdobné pozice ve výrobní společnosti (strojařina, automobilový průmysl apod.). Centrála společnosti v Plzni, ČR.

 

Mezi klíčové činnosti bude patřit:

- prodej prestižních produktů a služeb v již vybudované stabilní síti velkoodběratelů

- zajišťování odbytového potenciálu a vypracování návrhů při jeho získávání

- poskytování technického poradenství a odborných informací zákazníkům

- příprava a vypracování nabídek, vedení prodejních rozhovorů

- plánování obratu v daném regionu

- akvizice nových zákazníků, monitoring trhu, reporting vedení společnosti

 

Vybraný uchazeč bude komunikovat s partnery na pozici středního managementu (manažeři provozů, výroby, nákupčí, manažeři údržby aj.), využije své výborné komunikační schopnosti s orientací na zákazníka.

 

Znalost AJ uplatníte zejm. při zahraničních vzdělávacích akcích v rámci Evropy či USA, při kontaktu s mateřskou centrálou v USA a s kolegy v dalších světových pobočkách.

 

Práce formou homeoffice z jakékoli části Slovenska. K výkonu práce budete mít přiděleno auto a další potřebné vybavení (PC, telefon).

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: dohodou, dle předchozí odborné praxe a zkušeností

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Globální nadnárodní společnost s více než 60 letou tradicí (mateřská společnost sídlí v USA), světový leader na trhu s komponenty pro fluidní systémy, zákazníky firmy jsou zejm. velké energetické společnosti, rafinerie, výrobní provozy, univerzity aj. Sídlo společnosti v Plzni.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.