Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

asistent/ka s AJ v obchodní společnosti

Vaší pracovní náplní bude komplexní administrativní podpora evropské pobočky společnosti, budete vyřizovat agendu spojenou s objednávkami letenek, ubytování, zpracovávat docházku zaměstnanců, vyřizovat administrativní náležitosti potřebné pro řádný chod společnosti, aktivně spolupracovat s účetní či logistiky firmy, věnovat se budete plánování schůzek, zajišťování podpůrných činností na zahraničních veletrzích a dalších marketingových akcích, kde se společnost prezentuje. Angličtinu uplatníte velmi intenzivně, každodenně, a to v písemné i mluvené formě.

 

Hledám aktivního uchazeče s výbornou schopností komunikace, pozitivně a ideálně i sportovně založeného zájemce, který by se rád realizoval v meším pracovním týmu. Pracoviště v centru Plzně.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti výroby a obchodu se sportovním vybavením, mateřská centrála v USA

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.

Inzeruji na

www.easy-prace.cz www.jobs.cz www.prace.cz www.personalniagentury.cz