Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

inženýr projektů zaměřených na využívání energií

Nabídka práce je vhodná i pro čestvého absolventa elektrotechniky, který by se rád realizoval v oblasti projektů zaměřených na úspory spotřeb využívání energií v plzeňském výrobním závodě.

 

Mezi hlavní činnosti práce bude patřit jednak analýza spotřeb energií, hledání energeticky úsporných opatření, tak i vedení realizace a správa energeticky úsporných projektů. Vybraný zájemce bude svá zjištění prezentovat příslušným útvarům a navrhovat potřebná opatření. Věnovat se bude i správě legislativních požadavků z oblasti energetiky, spravovat nadstandardní požadavky z daného odvětví (ISO 50 001, korporátní systém, ochrana životního prostředí) a kontrolovat a řídit SW systémy pro energetická zařízení výrobní firmy (vzduchotechnika, osvětlení). Samozřejmostí je aktivní spolupráce s kolegy v zahraničních pobočkách.

 

nástup do PP: dohodou, možný ihned

mzdová nabídka: dohodou, dle profesní zkušenosti (pro VŠ absolventa bez praxe nabídka min. 28 tis. CZK)

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.

Inzeruji na

www.easy-prace.cz www.jobs.cz www.prace.cz www.personalniagentury.cz