Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista podpory obchodu s dobrou znalostí NJ a AJ - zpracování zakázek - POZASTAVENO

Nabídka práce je vhodná pro uchazeče se zkušeností v administrativě, jemuž vyhovuje vcelku jednostraně zaměřená činnost u PC, podmínkou je dobrá komunikativní znalost NJ a AJ. Pozice je orientována na administrativní podporu obchodních aktivit v nadnárodní engineeringové společnosti (mj. i úprava šablon a dokumentů).

 

Náplní práce je zejména:

zpracování poptávek od zákazníků, vytváření nabídek a zprostředkování cenových kalkulací pro náhradní díly a vybavení strojního zařízení

zpracování příslušných faktur a ostatní dokumentace

aktivní komunikace s kolegy v SRN a práce v IS SAP

administrativní podpora mateřské firmy

 

Využijete svoji dobrou jazykovou vybavenost (každodenní kontakt s kolegy v SRN), technické povědomí, dobré organizační schopnosti a pečlivost. Vybraný zájemce absolvuje cca měsíční zaškolení v centrále SRN.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.