Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

elektrikář - specialista diagnostiky závad

Budete se věnovat elektromontážním pracem na nástrojích a zařízeních, zapojovat rozvaděče, periferie, snímače aj., součástí práce je diagnostika závad v elektroinstalaci zařízení a servisní práce u zákazníka.

 

Uplatníte zkušenost v orientaci v elektroschématech, schopnost zapojovat středně složitá zařízení dle schématu, znalost přístrojů fi Siemens - Simatic S7 a základy hydrauliky a pneumatiky. Nutná kvalifikace vyhl. 50/1978 Sb. min. §6 - osoba znalá.

 

Práce pouze na denní směnu.

Nástup do PP: dohodou, ihned

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Firma podnikající v oblasti strojírenské výroby (obrábění), Plzeň-jih.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.