Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

programátor / obráběč CNC centra - Heidenhein

Budete se věnovat obrábění komponent dle výkresové dokumentace, samostatně obsluhovat CNC frézku a frézovat jednoduché i komplexní díly / svařence. Součástí práce je seřizování frézovacích strojů a nástrojů na požadované tolerance.

 

Uplatníte zkušenost a odbornou praxi na NC frézovacím stroji (ideálně 3 a více let), znalost čtení technické dokumentace. Pracovat budete s Heidenhein530i. Práce na jednu / dvě směny.

 

Pracoviště: Plzeň

Mzdová nabídka: stanovena individuálně, dle zkušeností uchazeče

Nástup do PP: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

konstrukční a výrobní společnost s mezinárodní účastí sídlící v Plzni se stabilním postavením na trhu, jež vyrábí atypické nosné ocelové konstrukce

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.