Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

C# Developer v nadnárodní společnosti, nutná AJ nebo NJ

Příležitost pro i pro IT juniory:

Budete se věnovat vývoji software pro řízení výroby v průmyslu za použití programovacího jazyka C# a. NET frameworku, využívat technologie a produkty od společnosti Microsoft pro vývoj (Microsoft SQL Server, Microsoft Azure Cloud, SSRS atd.). Dále se budete podílet na agilním vývoji (SCRUM).

 

Budete součástí menšího pracovního týmu (4 - 6 sob) a podílet se vývoji v různých částech systémů (database, services, UI, komunikace s jinými systémy – ERP, PLC).

Při práci se budete zároveň věnovat automatizovanému testování své práce, pracovat s real-time daty a podílet se na rozvoji digitalizace výrobních zařízení pro světové značky.

 

Samozřejmostí je úzká spolupráce s vývojovým oddělením v SRN (komunikace v NJ nebo v AJ).

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.