Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

Compliance Engineer / shoda produktu

Věnovat se budete zejména vyhodnocení legislativních požadavků a jejich dopadu na produkt, sledovat příslušné standardy a požadavky nezbytné pro certifikaci produktu, budete zajišťovat potřebné podklady o shodě produktuv rámci vývojového procesu i designových změn (koordinace testování nového produktu atp.).

Samozřejmostí je spolupráce s jednotlivými úseky vývojového centra, komunikace s externími subjekty (certifikační orgán, testovací laboratoř aj.) a s mateřskou společností v zahraničí.

 

Vítán je uchazeč na začátku profesní dráhy, ale i zkušený seniorný zájemce s komunikativní AJ (každodenní využití jazyka), zájemce, jehož by tato pestrá a zajímavá práce po profesní stránce naplňovala. Velkou výhodou je odborná praxe na podobně zaměřeném pracovním místě.

 

V současné chvíli jsou otevřeny 2 takto zaměřená pracovní místa (ideálně seniorní).

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.