Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vývojový inženýr - zaměření na shodu produktu a designové změny - náborový bonus 20 tis. CZK

Při výkonu práce budete zajišťovat podklady o shodě produktu v rámci vývojového procesu, věnovat se přípravě designových změn (vč. např. koordinace testování nového produktu), dále budete vyhodnocovat legislativní požadavky a jejich dopad na produkt (shoda produktu). Samozřejmostí je pak spolupráce s jednotlivými úseky vývojového centra, sledování relevantních standardů a požadavků.

Dále se budete věnovat organizaci pracovních schůzek a meetingů v rámci útvaru vývoje a rovněž i tvorbě výkresové a výrobní dokumentace.

 

Samozřejmostí je spolupráce s jednotlivými úseky vývojového centra, komunikace s externími subjekty (certifikační orgán, testovací laboratoř aj.) a s mateřskou společností v zahraničí.

 

Vítán je uchazeč na začátku profesní dráhy, ale i zkušený seniorní zájemce s komunikativní AJ (každodenní využití jazyka), zájemce, jehož by tato pestrá a zajímavá práce po profesní stránce naplňovala.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: individuálně, dle profesních zkušeností zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.