Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

výrobní inženýr - robotizace, automatizace

Výborná příležitost pro VŠ techniky na začátku profesní dráhy s možností seberealizace v oblasti automatizace a robotizace:

 

Budete se věnovat problematice automatizace výrobních procesů, zavádění robotů do výroby a aplikaci nových technologií do výroby (např. strojové vidění aj.). Vaší kompletencí bude vytváření nákupích specifikací pro výše uvedené.

 

Komunikovat budete jak s tuzemskými tak i zahraničními dodavateli. Samozřejmostí je spolupráce s ostatními útvary společnosti.

 

Vítán je uchazeč na začátku profesní dráhy, technik, který by se rád v oblasti automatizace a robotizace realizoval. Výhodou je zkušenost z průmyslové výroby.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.