Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technik kvality - výstupní kontrola

Jedná se o výstupní kontrolu vyrobených produktů, kde uplatníte svoji předchozí zkušenost z oblasti kvality. Budete manipulovat s jednotlivými panely a vizuálně kontrolovat vše potřebné, věnovat se budete i kontrole a vyhodnocování průběžné kvality přímo ve výrobě.

 

Hledám uchazeče, který již na úseku kvality působil a rád by navázal na dosud získané zkušenosti.

 

práce na jednu nebo dvě směny: 6 - 14.15 hod., a 13.34 - 22.00 hod.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

dceřinná společnost švédské nadnárodní společnosti zabývající se výrobou automatických dveřních systémů a jejich pohonů, pracoviště v Plzni nebo v Ostrově u Stříbra

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.