Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

Administrator QM Systems jr. - vizualizace procesů, procesní mapy

Klíčovým bodem pracovní náplně je správa firemní procesní mapy a vizuaalizace procesů zde probíhajících (práce v programu Viflow - firma Vás s tímto protředím naučí pracovat). Budete velmi úzce spolupracovat s jednotlivými vedoucími při tvorbě, modelování a popisech procesů. Přirozenou součástí práce je komunikace napříč firmou a zastřešení a koordinace v oblasti řízené dokumentace a procesního nastavení firmy. Věnovat se budete i proškolování nových uživatelů, kteří s procesními mapami budou pracovat.

 

Vítán je uchazeč na začátku profesní dráhy, analyticky zaměřený, vybavený výbornou schopností komunikace, nadstandardní PC gramotností a s dobrou aktivní AJ (využijete každodenně), pro něhož je velkou výzvou i možnost cestování (zejm. za kolegy do SRN).

 

Máte-li již předchozí zkušenosti z oblasti procesního řízení, s vizulizací těchto procesů, je to velká výhoda, rovněž, ovládáte-li kromě AJ i němčinu.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, sezorová a jiná elektronická vedení

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.