Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

asistent/ka výrobního ředitele s NJ

Můj klient nabízí uplatnění na pozici, kde využijete velkou měrou svoji samostatnost a pečlivost. Rozhodně se nejedná o nudný výkon administrativních prací pouze "od stolu". Náplň je hodně akční, pestrá a různorodá.

 

Budete připravovat podklady pro řadu jednání, vytvářet prezentace (MS Excel, Word, PowerPoint), zpracovávat rozličné reporty týkající se výroby, věnovat se vyřizování potřebné administrativy (telefonický kontakt, e-maily, včetně permanentní komunikace s kolegy v centrále v SRN). Součástí práce je rovněž vyhodnocování a sledování cílů jednotlivých výrobních úseků, kontrola materiálových a finančních toků ve výrobě.

 

Vítán je zájemce, který alespoň krátkodobě pracoval ve výrobní firmě (např stáž, školní praxe atp.), event. zkušenější zájemce, který již dokáže nabídnout profesní zkušenost např. s plánováním a řízením výroby, projektovým řízením či praxí ve finančním či výrobním controllingu.

 

Nástup do PP: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

silná globální nadnárodní společnost sídlící v blízkosti Plzně, která se zabývá řešeními v oblasti přenosu dat ve vozidlech, vyrábí koaxiální, HSD, sezorová a jiná elektronická vedení

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.