Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista podpory obchodu se zaměřením na zpracování cestovních náhrad - nutná NJ i AJ

Budete mít na starosti zpracování a vyplácení cestovních náhrad pro servisní techniky z německé mateřské centrály, budete kontrolovat zpracované vyúčování a předávat jej účetní k proplacení, věnovat se budete i zpracování dalších podkladů spojených s cestováním uvedené skupiny zaměstnanců (montáže probíhají po celém světě).

 

Aktivně budete zpracovat v IS SAP, dále pak v MS Excel. Intenzivně budete spolupracovat s kolegy z mateřské centrály v SRN.

 

Pracovní nabídka je vhodná jak pro uchazeče s minimem pracovních zkušeností, tak i pro zájemce, který již disponuje odbornou praxí v oblasti ekonomiky, zpracování mezd, cestovních náhrad atp.

 

Podmínkou je opravdu dobrá němčina a komunikativní znalost AJ.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.