Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista administrativní podpory HR - zaměření na SRN

Velká příležitost pro vás, co byste se rádi realizovali v personalistice na administrativně založeném pracovním místě s využitím němčiny!

 

Hledám uchazeče, který se bude věnovat především vyřizování potvrzení sociálního pojištění (práce v IS SAP, což se naučíte) pro zaměstnance německé centrály (denní komunikace a kontakt s kolegy ze SRN - telefon, email). Budete evidovat veškré žádosti v MS Excel a aktualizovat zde jejich stav, udržovat tak příslušné dokumenty v aktualizované formě. V kontaktu budete rovněž se státními institucemi v Německu, které zastřešují příslušnou agendu.

Součástí práce jsou pravidelné krátké cesty do SRN a cca dvouměsíční zaškolení v centrále v SRN.

 

Rozhodně je vítána pečlivost, aktivní přístup k práci, velkou výhodou pak AJ (e-mailová komunikace), znalost práce v IS SAP a alespoň základní orientace v sociální a daňové problematice.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.