Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vedoucí finanční účtárny/ hlavní účetní s aktivní znalostí NJ / ev. AJ - URGENTNÍ

Stěžejním bodem Vaší práce bude zodpovědnost za vedení komplexní účetní agendy dle českých účetních standardů pro všechny společnosti spadající pod skupinu mého klienta (jedná se o 7 účetních okruhů, práce v IS SAP), zodpovědnost za výkaznictví celé skupiny (měsíční, roční závěrky) při respektování zásad vedení účetnictví dle HGB.

Dále pak budete spolupracovat při daňových a finančních auditech, zodpovídat za zpracování ročních statutárních výkazů, věnovat se průběžné kontrole kvality účetní evidence s důrazem na správné účtování (nákladová střediska, použité účty) a za dodržování principů časového rozlišení apod.

 

Součástí práce je koordinace šestičlenného týmu účetních, zpracování interních směrnic v oblasti účetnictví a financí, reporting, zpracování statistik (např. pro ČSÚ) a aktivní spolupráce s finančním ředitelem společnosti.

 

Hledám zkušeného profesionála, který ovládá NJ (upřednostněna před AJ) na dobré komunikativní úrovni, jež by uvítal novou profesní výzvu. Vítána znalost práce v IS SAP.

 

Svoji jazykovou vybavenost využijete při každodenní komunikaci s kolegy z mateřské centrály v SRN.

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

Mzdová nabídka: dohodou, dle profesních zkušeností a znalostí zájemce

Náborová odměna 17 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

zahraniční strojírenská společnost sídlící v Plzni, která vyrábí komponenty pro stavebnictví

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.