Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

elektromechanik - montér SZ - zakázky v rámci ČR (M/Ž)

Ráda bych oslovila ideálně čerstvé absolventy oborů elektro, kteří se chtějí stát skutečnými profesionály a vítají pestrou a rozmanitou práci v různých koutech ČR na rozličných projektech a zakázkách.

 

V oblasti montáží sdělovacích zařízení se budete věnovat zejména montáži kabelových souborů (spojky, rozvaděče), uplatníte své znalosti ze studia týkající se konstrukce kabelů, budete měřit parametry vedení, věnovat se montáži rozhlasových ústředen, EPS, radiových stanic vč. antén.

U projektů týkajících se zabezpečovacího zařízení pak budete montovat kabely a kabelové soubory pro zabezpečovací zařízení, měřit základní parametry kabelů, věnovat se vnitřním montážím releových ústředen včetně montáže venkovního zabezpečovacího zařízení (např. návěstidla, výstražníky, automatické závory, upozorňovadla, malé releové domky, výměnové zámky, elekromotorické přestavníky, výkolejky, tlumivky včetně lan pro kolejové obvody apod.). Součástí práce je i demontáž rozličných druhů stávajících druhů zabezpečovacího zařízení.

 

Vítáni jsou zejm. čerství absolventi elektrooborů, kteří chtějí získat rozsáhlé praktické zkušenosti ve specializovaných činnostech elektromontáží sdělovacího a zabezpečovacího zařízení s důrazem na preciznost a kvalitu odváděné práce. Zakázky jsou realizovány v různých lokalitách ČR, z uvedeného důvodu jsou vítáni zájemci, pro které je uvedená dynamika práce velkou výzvou.

 

Firma uvítá rovněž zájemce, který bydlí v jiné lokalitě než Plzeňsko. Pomůže mu např. s relokací a zajištěním ubytování zde.

Dopravu na jednotlivé stavby / zakázky hradí a zajišťuje zaměstnavatel, zrovna tak ubytování na služebních cestách (penziony).

Zaměstnavatel umožní v rámci dalšího vzdělávání a proškolování rozšíření vaší kvalifikace (pravidelná školení v rámci platné legislativy i nad zákonný rámec), vybaví vás potřebnými ochrannými pomůckami. Pracovat budete na denní směnu.

 

Mzdová nabídka: orientačně140,- Kč/hod. + odměny + automatické proplácení přesčasové práce + cestovné (dle délky trvání pracovní cesty, orientačně 90/140/220,- Kč/den)

 

Nástup do PP: ihned, dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

česká společnost sídlící v Plzni, která podniká v oboru technologické výstavby v oblastech zabezpečovací techniky pro kolejové dráhy, telekomunikací a přenosu dat

Můj tip

Novinky

JAK SE ZKONTAKTUJEME?

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. Domluvená interview proběhnou výhradně on-line prostřednictvím rozličných komunikačních platforem, na nichž se s Vámi předem domluvím. Děkuji za pochopení.

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4