Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technik / technik-vývojář elektro

A další příležitost pro čerstvé absolventy oborů elektro: pozice zaměřena na přípravu technické stránky zakázky/projektu.

 

Po zaškolení a zapracování toho zvládnete opravdu hodně:

 

Budete se věnovat zajištění realizačního projektu (od záměru po konečnou realizaci), přípravě montážní dokumentace stavby a aktivně spolupracovat s kolegy při samotné realizaci zakázky. Součástí práce je průběžné soustředění všech potřebných podkladů nutných pro uvedení stavby / zakázky do provozu (revize, zkoušky, doklady zaměřené na kvalitativní požadavky a certifikace apod). Samozřejmostí je pak spolupráce se stavbyvedoucím na určených stavbách (řízení schůzek, kontrolní dny aj.).

 

V případě zájmu budete mít možnost specializovat se na vývoj nových systémů a výrobků firmy: jedná se o práce týkající se zadávací dokumentace systémů a výrobků, zajištění prováděcí dokumentace a aktivní spolupráce na obvodových i technologických návrzích. V průběhu vývojového úkolu budete zajišťovat a soustřeďovat všechny podklady nutné pro uvedení systémů a výrobků do provozu (revize, zkoušky, kvalitativní doklady) a věnovat se i přípravě obchodně technické dokumentace systémů a výrobků.

 

Pracovní příležitost je vhodná pro organizačně schopného čerstvého absolventa SŠ/VŠ se zaměřením na elektro, který uvítá pestrou pracovní náplň ve stabilní a perspektivní firmě, jež umožní vypracovat se na skutečného profesionála a odborníka v dané oblasti.

 

Společnost uvítá zájemce i ze vzdálenějších lokalit než je Plzeňsko. Nabízí možnost podpory při relokaci a zajištění stabilního bydlení.

 

Mzda: dohodou

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

společnost sídlící v Plzni, která podniká v oboru technologické výstavby v oblastech zabezpečovací techniky pro kolejové dráhy, telekomunikací a přenosu dat

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.