Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

projektant/ konstruktér a koordinátor výroby - fluidní systémy

Budete konstrukčně navrhovat konkrétní řešení pro zákazníky z chemického, petrochemického odvětví, plynárenství, automotive či energetiky. Pracovat budete ve 3D SW (SolidWorks).

Věnovat se budete rovněž organizaci přípravy podkladů pro výrobu, připravovat a navrhovat výkresovou dokumentaci fluidních systémů (kapaliny, plyny).

Součástí práce je aktivní komunikace s koncovým zákazníkem, s nímž si budete ujasňovat potřebné detaily nutné pro precizní navržení a požadovanou funkčnost fluidního systému.

 

Na dynamice a rozmanitosti práce rozhodně přidá i hodně zajímavá a pestrá část pracovní náplně, a to vedení a dohled nad výrobou navrženého řešení pro koncového zákazníka.

 

Vítán je technicky zaměřený uchazeč s komunikativní AJ (B1/B2), který již disponuje předchozí odbornou praxí ideálně v oblasti zpracování a tvorby technických nabídek, či má zkušenost s projektovým řízením větších technických celků, jež by se rád realizoval v menší, avšak progresivní obchodně výrobní firmě s mezinárodním přesahem.

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

Mzdová nabídka: stanovena dohodou, dle seniority zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Autorizovaná prodejní a servisní společnost s pobočkami v ČR, na Slovensku a v Polsku, jež zastupuje amerického lídra na trhu v oblasti prodeje fluidních systémů. Zákazníky firmy jsou zejm. velké energetické společnosti, rafinerie, chemické a další výrobní provozy, univerzity aj. Sídlo společnosti v Plzni.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.