Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

Technical Engineer - technické poradenství

Budete poskytovat technické poradenství koncovým zákazníkům firmy, věnovat se správě systému CRM a ERP. Prostřednictvím uvedených systémů budete připravovat konkrétní obchodně technické nabídky pro zákazníky společnosti a navrhovat jim optimální technické řešení, což v sobě nese i prezentaci nových možností realizace, prezentaci produktů, které zefektivní fungování celého nově navrhovaného fluidního systému.

 

Vítán je aktivní typ prozákaznicky orientovaného uchazeče, který dostane příležitost vyprofilovat se v naprostého profesionála a technického poradce pro klíčové hráče na trhu. Vhodný zájemce by již měl mít za sebou alespoň krátkodobou profesní zkušenost z technického prostředí (ideálně obchod, poradenství, projektové řízení, zákaznický servis atp.) a ovládat na komunikativní úrovni AJ.

 

Nástup do PP: dohodou, ihned

Mzdová nabídka: dohodou, dle seniority a profesních zkušeností zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Globální nadnárodní společnost s více než 60 letou tradicí (mateřská společnost sídlí v USA), světový leader na trhu s komponenty pro fluidní systémy, zákazníky firmy jsou zejm. velké energetické společnosti, rafinerie, výrobní provozy, univerzity aj. Sídlo společnosti v Plzni.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.