Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista - technik optimalizace vývojových projektů - 20 tis. náborový bonus

Budete se věnovat finančnímu plánování v průběhu celého vývojového projektu, navrhovat cenové optimalizace vyvíjených a vyráběných produktů během jejich životního cyklu. Součástí práce je aktivní spolupráce s ostatními útvary nadnárodní korporace - útvar nákupu, financí, vývoje aj.

 

Vítán je zájemce s technickým vzděláním (aktivně bude pracovat s výkresovou dokumentací a věnovat se technickým specifikacím vyráběných produktů, hledat úspory, alternativy používaných součástí atp.), s dobrou znalostí AJ (ideálně B2), týmový hráč s velmi dobrou schopností komunikace, který již disponuje alespoň roční odbornou praxí ve výrobním prostředí (např. má zkušenost s plánováním a přípravou výroby apod.).

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: individuálně, dle profesní zkušenosti konkrétního zájemce

pozice začleněna do útvaru finančníího plánování

 

 

Získáte přehled o finanční náročnosti nových technických řešení s ohledem na nově vyvíjené produkty. Detailně se seznámíte s jednotlivými dílčími etapami vývoje jednotlivých komponent (po technické i finanční stránce), jež jsou součástí komplexního nového řešení a budete se tak podílet na plánování jednotlivých položek během celého procesu vývoje.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.