Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

pracovník technické podpory - odd. vývoje

S dodavateli budete domlouvat potřebné specifikace nákupních položek včetně dodacích podmínek, věnovat se administraci objednávek nářadí a bezpečnostních pomůcek, spolupracovat s jednotlivými úseky vývojového centra. Součástí vaší práce bude zajišťování prototypů a správa skladu prototypů.

Zároveň budete zajišťovat přepravu dílů a jednotek, vytvářet objednávky IS SAP.

 

Vítán je technicky zaměřený uchazeč, ideálně alespoň s krátkodobou odbornou praxí na podobně zaměřené pozici, který dokáže aktivně pracovat s výkresovou dokumentací, aktivně vládne angličtinou (B2) a rád by se realizoval na technicko administrativně zaměřené pozici.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: individuálně, dle zkušenosti konkrétního zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.