Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

elektroprojektant s NJ, event. AJ - návrhy rozvaděčů - POZASTAVENO

Budete zpracovávat návrhy rozvaděčů v programech RACOS nebo E- plan v jednotlivých projektech a svoji práci dokumentovat v IS SAP.

 

Svoji jazykovou vybavenost využijete při komunikaci s kolegy z mateřské centrály v SRN (zejm. e-mail, telefon) a při občasných služebních cestách do SRN.

 

Klient nabízí možnost podílet se na vzniku nejnovějších technologií v odvětví, spolupráci s profesionály v oboru, od nichž budete čerpat řadu zajímavých profesních zkušeností, práci v pohodovém týmu a v moderním prostředí.

 

pracoviště: Plzeň

mzdová nabídka: individuální, dle profesních zkušeností konkrétního zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.