Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technolog práškové lakovny

Budete zodpovídat za správné procesní a technologické postupy práškové lakovny, dbát o správné chemické složení, budete iniciátorem dalšího procesního zlepšování technologie a aktivně spolupracovat s ostatními útvary firmy v oblasti interní či externí kvality.

Při výkonu práce uplatníte svoji znalost i přidružených procesů, jež jsou s práškovým lakováním spojeny (externí anodizace, pily aj.). Součástí práce je pravidelný reporting.

 

Vítán je uchazeč na začátku profesní dráhy, ale zkušený zájemce, který již na podobně zaměřené pozici pracoval, má zkušenosti s LEAN metodologií, je aktivní osobností a nebojí se manuální práce.

 

práce v jednosměnném provozu s možností dalšího kariérního růstu v rámci útvaru ENGINEERING

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: dle profesní zkušenosti, mzda bude individuálně stanovena

pracoviště: Ostrov u Stříbra

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

strojírenská společnost, která je součástí nadnárodní švédské firmy, jež se zabýva výrobou automatických dveřních systémů a jejich pohonů, pracoviště v Plzni nebo v Ostrově u Stříbra

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.