Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

RD Engineer - přispějte k výrobě bezpečných potravin

Hledám motivovaného uchazeče s elektrovzděláním (slaboproud, elektronika, zpracování analogových signálů), který by se rád realizoval v oblasti vývoje nových produktů s vysokou přidanou hodnotou. Svojí prací přispějete velkou měrou k tomu, že se potraviny budou vyrábět bezpečně.

 

Pokud hledáte práci, kde nebudete jen sedět za počítačem, oblast elektroniky je Vaším koníčkem a zálibou, baví Vás vymýšlet, testovat a zkoušet nová řešení, tato pracovní nabídka je pro Vás rozhodně velkou výzvou!!!

Své návrhy budete moci testovat ve špičkové laboratoři, budete v úzkém sepětí s výrobou a poskytovat zde kolegům potřebnou podporu, budete se podílet na stavbě prototypů, tyto zkoušet a testovat před spuštěním jejich výroby.

 

Technickou podporu budete poskytovat jak výrobě (potravinářské stroje, dopravníkové systémy), tak i externím výrobcům a dodavatelům, aktivně vyhledávat příležitosti pro snížení nákladů na vylepšení produktu. Součástí práce je komunikace s dalšími útvary napříč firmou s cílem zajistit včas dokončení požadovaných projektů.

 

Věnovat se budete i zpracování HW a průmyslového SW, uplatníte zkušenosti s designem desek plošných spojů (výhodou PADS), věnovat se budete analýze a vyhodnocování naměřených hodnot při vývoji nového produktu.

 

Firma ve svém týmu ráda uvítá zájemce na začátku profesní dráhy, ale i zkušeného profesionála, který již zkušenosti z obdobně zaměřené pracovní pozice může nabídnout.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: mzda bude individuálně stanovena dle profesních zkušeností zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Světový výrobce prestižních strojírenských kontrolních systémů pro potravinářský, textilní, farmaceutický aj. průmysl, který sídlí cca 15 km od Plzně. Sesterská společnost sídlící v blízkosti se pak zabývá výrobou a distribucí produktů v oblasti radiografie.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.