Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista zákaznického servisu - výrobní společnost, nutná AJ i NJ

Jedná se o pozici, která je začleněna do útvaru QSA Global a je zaměřena na přímý kontakt se zákazníky v ČR i zahraničí. Vzhledem k tomu, že firma plánuje expanzi i na německý trh, kromě dobré znalosti AJ je nezbytnou podmínkou i znalost NJ.

 

Čemu se budete věnovat?

Budete administrovat objednávky a pracovat s nimi v interním IS, kontrolovat potřebnou administrativu spojenou s povolením k přepravě radioaktivních materiálů, věnovat se potřebné podpoře logistických procesů v rámci firmy.

Součástí práce je rovněž příprava podkladů pro obchodní a účetní výkazy, fakturace a další administrativní podpora pobočky.

Svoji jazykovou vybavenost dále uplatníte v případě občasných překladů ČJ/AJ/NJ ale i na občasných služebních cestách.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: orientačně při nástupu 31 - 33 tis. CZK, po cca půlročním zapracování posun na cca 35 tis. CZK

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Světový výrobce prestižních strojírenských kontrolních systémů pro potravinářský, textilní, farmaceutický aj. průmysl, který sídlí cca 15 km od Plzně. Sesterská společnost sídlící v blízkosti se pak zabývá výrobou a distribucí produktů v oblasti radiografie.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.