Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

firemní logistik - plánování přeprav ve výrobní společnosti s využitím NJ/AJ - zkrácený úvazek

Hledám pečlivého a organizačně schopného profesionála - logistika - se zaměřením na plánování přeprav. Pracovat budete ve stabilní výrobní společnosti, jejíž výrobní sortiment je zaměřen na produkci dílů v automobilovém průmyslu (export zejm. do SRN).

 

Firma nabízí vybranému zájemci dostatečný pracovní prostor pro seberealizaci s potřebnými kompetencemi a zároveň práci na zkrácený úvazek (5 - 6 hodin denně).

 

Budete se věnovat vystavování expedičních a celních dokumentů, plánovat denní vývozy s ohledem na produkci, objednávat potřebnou přepravu (včetně mimořádností). Součástí práce je i vystavování faktur + kontrola faktur od dopravců, dále kontrola a nastavení cen dopravy.

Budete stahovat a odesílat EDI data, aktivně pracovat se zákaznickými portály (zejm. při objednávání doprav či obalového materiálu).

Součástí práce je zpracování rozličných podkladů pro potřebná vyhodnocování přepravních nákladů, dodržování termínů s ohledem na plánované dodávky koncovému zákazníkovi.

 

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: dle profesních zkušeností konkrétního zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.