Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

CUSTOMER SUPPORT - uvolňování zakázek do výroby, nutná AJ

Hledám prozákaznicky orientovaného uchazeče na pozici, která je zaměřena jednak na zákaznický servis a administraci objednávek, avšak s přesahem k plánování výroby, uvolňování zakázek do výroby a plánování kapacitního vytížení pracovišť.

 

Budete přijímat objednávky od zákazníků a zpracovávat je v interním systému, řešit se zákazníky dodací lhůty a upřesňovat specifikace jejich požadavků na výrobní zakázku (aktivní využití AJ). Po zpracování a doladění konkrétní zakázky ji budete uvolňovat do výroby a přitom tak úzce spolupracovat na tvorbě výrobního plánu s ohledem na efektivní využití výrobní kapacity.

 

Upozornění: místo je prozatím plánováno jako zástup za MD/RD dovolenou (cca do poloviny roku 2023)

 

Mzdová nabídka: dohodou, dle profesních zkušeností uchazečeů (po zapracování cca 35 - 36 tis. CZK)

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Světový výrobce prestižních strojírenských kontrolních systémů pro potravinářský, textilní, farmaceutický aj. průmysl, který sídlí cca 15 km od Plzně. Sesterská společnost sídlící v blízkosti se pak zabývá výrobou a distribucí produktů v oblasti radiografie.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.