Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vedoucí výrobního úseku - strojírenství - nutná aktivní NJ

Hledám zkušeného profesionála, který disponuje několikaletou odbornou praxí ve vedení výrobních oddělení/úseků v průmyslovém podniku (plánování výroby, její řízení, engineering apod.) a rád by uvítal novou profesní výzvu.

Můj klient nabízí profesní uplatnění a možnost realizovat se v zavedené silné a stabilní nadnárodní společnosti (centrála v SRN) v nejužším managementu firmy (přímá podřízenost pozice je německému jednateli).

 

Společnost prošla v nedávné době procesní optimalizací, byl zefektivněn chod celé firmy, vytvořena nová organizační struktura s potřebnými vazbami. Pozice vedoucího výrobního úseku reaguje na uvedené změny, byla nově vytvořena.

 

Vybraný uchazeč bude zodpovědný za komplexní přípravu výroby, kapacitní plánování zakázek (práce v IS SAP) a realizaci výroby. Bude zodpovídat za optimalizaci materiálového toku plnění výkonnostních norem, za kvalitu vyráběných produktů a dodržování procesně technologických standardů.

Dále se bude věnovat procesní optimalizaci přímo ve výrobě (aktivní spolupráce s mistry ve výrobním provozu) a podílet se tak na jejím zefektivňování.

 

Klíčovými úkoly jsou, mj.:

kapacitní plánování výroby (nastavení probíhá v SAP)

plánování výroby dle jednotlivých zakázek a sledování úspor

průběžné nastavování procesně - technologických standardů včetně sledování účinnosti

dodržování kvalitativních parametrů výroby a nastavení reálných procesů samostatné kontroly

reporting výsledků jednateli společnosti

 

Uchazeč bude mít prostor pro využívání svého systémového smýšlení, budou mu vytvořeny podmínky pro permanentní zlepšování systému fungování výrobních procesů a pracovních postupů včetně uplatnění svého prozákaznicky orientovaného přístupu.

 

Samozřejmostí je spolupráce s útvary napříč společností a je potřeba s těmito útvary aktivně spolupracovat při zohledňování různých pohledů, názorů i věcných argumentů širokého spektra kolegů, což je velmi ceněná schopnost a výzva novému vedoucímu.

 

nástup do PP: dohodou

mzdová nabídka: individuální, dle předchozí zkušenosti zájemce s reflektováním situace na trhu práce

pracovní doba: flexibilní, 8 hodinová pracovní doba, příp. přesčasová práce zohledněna ve fixní mzdě

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

zahraniční strojírenská společnost sídlící v Plzni, která vyrábí komponenty pro stavebnictví

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.