Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

inženýr kvality - zákaznická kvalita

Hledám zájemce, který by se rád realizoval na technicko administrativní pozici u mého dlouholetého stabilního klienta. Vítán je i zájemce na začátku profesní dráhy, technicky zaměření, ovládající AJ na úrovni B1 a lepší.

 

Budete řešit neshody produktů s koncovým zákazníkem a realizovat potřebná nápravná opatření, zpracovávat příslušnou dokumentaci a reporting (řízená dokumentace).

 

Aktivně budete pracovat s výkresovou dokumentací (zejm. elektro).

 

nástup do PP: dle dohody

pozice není začleněna do směnného provozu

mzdová nabídka: individuální, dle zkušenosti uchazeče

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.