Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vedoucí oddělení elektrokonstrukce s NJ - engineering

Jedná se o klíčovou manažerskou pozici, kde vybraný zájemce bude po odborné i personální stránce koordinovat práci cca 70 kolegů, věnovat se optimallizaci stávajících a zavádění nových procesů.

Vedoucí útvaru zodpovídá za rozvoj oddělení elektrokonstrukce a úzce spolupracuje s kolegy z mateřské centrály v SRN, podílí se na rozvoji spolupráce se vzdělávacími institucemi v Plzeňském kraji.

 

Od uchazeče klient vyžaduje kromě VŠ vzdělání (ideálně elektro) i prokazatelné zkušenosti s vedením týmu, schopnost vést jednání v mezinárodním prostředí (NJ), osobnost s přirozenou autoritou.

 

Hledáte-li nový podnět, novou profesní výzvu a uvítáte profesní posun v oblasti elektrotechniky, pozice rozhodně stojí za zvážení. Budete mít možnost podílet se na ovlivňování strategie firmy, která Vám umožní další osobnostní i profesní rozvoj.

 

VŘ bude probíhat v průběhu září/října (pohovor, testování, assessement centra), předpoklad k navázání spolupráce s vybraným zájemcem dohodou (ideálně ještě do konce roku, popř. leden 2021).

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.