Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

PLC programátor - automatizace - POZASTAVENO

Budete sestavovat, adaptovat a vytvářet programy pro chod strojního zařízení včetně vizualizace, programovat a konfigurovat bezpečnostní systémy v oblasti automatizace, konfigurovat hardware a komunikaci mez částmi linky, při siulaci testovat a ladit funkci programu.

 

Součástí práce je aktivní spolupráce s kolegy v SRN (nutná komunikativní NJ, popř. AJ), občasné služební cesty do SRN.

 

Pracovní pozice je vhodná pro uchazeče, který již disponuje zkušenostmi v daném oboru a hledá novou profesní výzvu a práci v pohodovém týmu profesionálů.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.