Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

mistr výroby - technická podpora výroby

Hledám zkušeného směnového mistra, který se bude věnovat potřebné operativě ve výrobě na směně, bude vést a zaškolovat nové pracovníky, kontrolovat docházku na směně, dbát na dodržování norem a postupů.

Vybraný zájemce bude vést potřebné podklady k analýzám a vyhodnocování výsledků výroby, připravovat produkty k expedici, mít dohled nad dodržováním pracovní kázně a věnovat se plnění nápravných opatření.

 

Vítán je zkušený zájemce s alespon dvouletou profesní zkušeností na podobné pozici s předpoklady pro vedení pracovního týmu.

 

firma zajišťuje zdarma dopravu svým zaměstnancům na trasách z lokalit Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Výrobní německá společnost sídlící v blízkosti Plzně (Plzeň - sever), jež se zabývá výrobou zejm. plastových komponent pro automobilový průmysl, výrobou osvětlovací techniky aj.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.