Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista administrativní podpory HR - oblast dalšího vzdělávání a péče o zam.

Jedná se o administrativně zaměřenou pracovní nabídku, pozice je začleněna do útvaru HR, kdy vybraný zájemce bude vykonávat požadovanou agendu z pracoviště v Plzni pro centrálu v SRN.

 

- zpracování žádostí ohledně školení a dalšího vzdělávání zaměstnanců

- evidence vzdělávacích akcí a aktualizace stavu v MS Excel

- zajišťování e-learningových vzdělávacích akcí

Součástí práce je rovněž udržování aktuálního stavu příslušných dokumentů.

 

Dále: správa docházky zaměstnanců německé centrály, vyřizování žádostí zaměstnanců na zdravotnické pomůcky, aktivní práce v IS SAP, pravidelné krátkodobé pracovní cesty do SRN.

 

Pracovní místo je vhodné pro zájemce s notnou dávkou pečlivosti a osobní aktivity, s dobrou schopností komunikace (ČJ, NJ). Vítána i znalost AJ (e-mailový kontakt) a znalost práce v SAP včetně předchozí odborné praxe administrativě personálního útvaru. Vybraný zájemce absolvuje cca měsíční zaškolení v centrále v SRN.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.