Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

specialista technické dokumentace s NJ - POZASTAVENO

Budete se věnovat správě technických dat v SAP a v interním systému, formátovat texty v programu MS Word, skenovat a zakládat technické dokumenty. Budete v úzkém kontaktu s kolegy z mateřské centrály v SRN (aktivně využijete NJ).

 

Na dané pozici využijete svou dobrou počítačovou gramotnost při využívání nástrojů MS Office (Word, Excel), pečlivost a přesnost práce.

 

Vítán je zájemce, který nemá potíž s dodržováním termínů, s technickým náhledem, jež nemá potíž s občasnými služebními cestami do SRN.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Velmi prestižní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.