Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

vývojář cloudového řešení - programování v Python

Zde je každé slovo navíc zbytečné, takže - programování, programování a opět programování cloudových řešení v Python pro koncového zákazníka. Budete budovat nová cloudová řešení, vyvíjet back-endové služby a webový front-end.

 

Hledám nadšence znalého některého z framworků: Angular, TypeScript, Go, Node, Bootstrap, se zkušenostmi s relačními či NoSQL databázemi či Docker, Git, Jenkins, Linux a chutí učit se spoustu nového - resp., bude fajn, pokud nějakou z uvedených kvalifikací disponujete.

 

 

 

Pozice je vhodná pro uchazeče, který má za sebou alespoň krátkodobou pracovní zkušenost jako programátor a rád by na sobě zapracoval - budete mít příležitost pracovat na jedinečných projektech pro renomované společnosti v pohodovém týmu kolegů z CZ i SRN.

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

Inovativní společnost sídlící v Plzni, jež realizuje projekty v oblasti strojírenské konstrukce, elektroprojektování, PLC programování a aplikačního engineeringu, mateřská centrála v SRN. U řady pracovních pozic probíhá zaškolení nových kolegů přímo v centrále v SRN.

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.