Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

testovací inženýr - posila testovacího a vývojového týmu - nábor. bonus 50 tis. CZK, (M, Ž)

Příležitost pro vás, co hledáte pestrou práci a rádi byste se realizovali v oboru zaměřeném na kvalitu nově vyvíjených produktů:

 

Budete se věnovat testování koncového výrobku firmy (realizace zkoušek na zvuk, výkon, pádové zkoušky, vibrace, …), řídit se budete interní specifikací a požadavky, budete vyhodnocovat výsledky testů, spolupracovat s kolegy z vývojového oddělení a oddělení kvality. Součástí práce je aktivní komunikace s externími dodavateli technologií a mateřskou společností v zahraničí (uplatníte svoji komunikativní znalost AJ).

 

Pozice je vhodná pro uchazeče na začátku profesní kariéry, ale i pro zkušeného zájemce hledajícího nové podněty a výzvy, příležitost pro 2 uchazeče.

 

Nástupní bonus vyplácen po zkušební době.

 

mzdová nabídka: 50 - 80 tis. CZK dle odborné zkušenosti zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.