Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

technik údržby - budovy, výrobní zařízení

Budete se věnovat zajištění a plánování pravidelných revizí a kontrol na tlakových nádobách, plynových a zdvihacích zařízeních, jeřábech aj. Za jejich provoz budete mít odpovědnost.

K uvedeným zařízením budete spravovat příslušnou dokumentaci, zajišťovat revize dle platných norem. Při zjištění závad a nedostatků při revizích a kontrolách budete dbát na jejich odstranění.

Spolupracovat budete i s dalšími kooperujícími společnostmi a externími firmami.

Součástí Vaší práce bude podpora oddělení v údržbě výrobních zařízení.

 

Pozice je vhodná pro technicky zaměřeného uchazeče, který disponuje praktickou zkušeností s údržbou výrobních linek a zařízení, popř. s údržbou budov (velká výhoda).

 

Nástup do PP: dohodou

Mzdová nabídka: dle profesní zkušenosti zájemce

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

pracuji formou homeoffice. Místa setkání a pohovorů si s Vámi velmi ráda individuálně domluvím. Za pochopení děkuji.