Bc. Martina Lukášová, MBA

Bc. Martina Lukášová, MBA

HR outsourcing, recruitment

Volné pracovní místo

výrobní inženýr - funkčnost výrobních zařízení - náborový bonus 30 tis. CZK

Další zajímavá novinka pro absolventy a uchazeče na začátku profesní kariéry.

Budete se starat a pečovat o správnou funkci a nastavení výrobních zařízení (u uchazečů s elektro vzděláním znalost PLC programování Omron výhodou), věnovat se instalaci a zavádění nových výrobních technologií a výrobních linek, připravovat s kolegy vše potřebné pro výrobu pro nové typy výrobků a pro tyto vytvářet nákupní specifikace.

Součástí práce jsou i návrhy optimalizace výrobních procesů a zařízení, příprava potřebné dokumentace, aktivní komunikace s dodavatelskými subjekty (CZ i zahraniční dodavatelé, uplatníte AJ) a úzká spolupráce s ostatními pobočkami nadnárodní korporace.

 

Pozice je vhodná jak pro VŠ/SŠ vzdělaného elektotechnika, který vítá pestrou práci ve stabilní nadnárodní společnosti, tak i pro VŠ/SŠ strojaře, který by se při výkonu práce více zaměřoval na technologie vstřikování plasů či lisování.

 

nástup do PP: dohodou, možný ihned

mzdová nabídka: dle předchozí odborné praxe, u absolventů VŠ 32 tis CZK a více + náborový bonus

Při výkonu práce využijete

Zaměstnavatel nabízí

Info o zaměstnavateli

globální nadnárodní výrobní společnost sídlící v Plzni, která podniká v oblasti elektrotechniky, kromě výroby v Plzni probíhá i vývoj nových produktů (nové moderní vývojové centrum)

Můj tip

Novinky

GDPR - ochrana osobních údajů

Data, která mi poskytnete v profesním životopisu v reakci na konkrétní pracovní nabídku, budou dále zpracována po dobu trvání výběrového řízení za účelem dosazení vhodného uchazeče na danou pozici u mého klienta. Následně údaje smažu.

Budu-li mít od Vás poskytnutý souhlas, že mohu údaje i nadále zpracovávat, ráda Vás čas od času budu kontaktovat aktuální nabídkou práce, která by pro Vás mohla být zajímavá. Formulář Vám předložím k podpisu při osobním setkání, příp. zašlu elektronicky.

Povolení Úřadu práce na zprostředkování zaměstnání

K mojí činnosti mi bylo uděleno povolení ke zprostředkování zaměstnání Úřadem práce ČR na dobu neurčitou pod č. j. MPSV-UP/11752/12/UPCR/4

POZOR ZMĚNA

Vážení klienti, zájemci o zaměstnání,

dlouhodobě pracuji formou homeoffice. S ohledem na akuální situci probíhají domluvená interview prostřednictvím rozličných komunikačních platforem. Děkuji za pochopení.